ПАРТНЕРСТВО


Шановні панове!

 

У цьому розділі  Ви можете ознайомитися з переліком партнерських програм Асоціації кіннозаводчиків України на 2019 рік.  

 

Дозвольте Вам представити річну партнерську програму Асоціації кіннозаводчиків України на 2019 рік. На її сторінках Ви довідаєтесь про різновиди партнерства, корисні привілеї та можливості для Вашої компанії та, власне, чому вигідно бути партнером АКУ.

 

Підтримуючи роботу Асоціації кіннозаводчиків України у якості її партнера, Ви не тільки сприяєте реалізації цілей та завдань нашої організації, але й робите свій внесок у розвиток конярства та кінного спорту,  вдосконалення законодавства та наближення до Світових стандартів. Ваш внесок дасть можливість  українським коням зайняти гідне місце на Світовому олімпі племінного конярства та кінного спорту.

Крім того, Ви отримуєте ряд переваг та привілеїв, які надає Асоціація кіннозаводчиків України та стверджуєте імідж своєї компанії як успішної та соціально активної.

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ У РАМКАХ ЗАХОДІВ

 

Кожен захід є добре відомим серед кінної спільноти нашої країни. Конференції та форуми АКУ збирають провідних фахівців країни та експертів з-за кордону  для обговорення  найактуальніших питань  законодавства та практики.

 

Заходи АКУ є чудовою нагодою отримати велику кількість корисної інформації, обмінятися думками, познайомитися та поспілкуватися з колегами, представниками регуляторних органів та науковцями.

 

Підтримуючи заходи АКУ,  Ви сприяєте їх організації та проведенню за найвищими міжнародними стандартами та маєте нагоду зарекомендувати себе у якості соціально-відповідальної та у спішної компанії, що, безперечно, додасть ваги репутації Вашої компанії та ствердить її провідне місце на ринку  нашої країни.