ПРО АСОЦІАЦІЮ


 

Асоціація кіннозаводчиків України (скорочено - АКУ) - це безприбуткова громадська організація, яка об'єднує кіннозаводчиків, власників коней та спеціалістів (професіоналів) галузі конярства в їх бажанні займатись селекцією та вирощуванням коней. 

 

Асоціація створена та діє на основі добровільності, рівноправності його членів,  самоврядування, законності та гласності. Асоціація здійснює свою діяльність на всій території України, співпрацює з органами державної влади, громадськими та іншими організаціями як в Україні, так і за її межами. АКУ співпрацює з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

Міжнародна Федерація з кінного спорту (FEI) визнала паспорт коня як такий, що відповідає міжнародним вимогам та включила його до Переліку ідентифікаційних документів схвалених до використання на змаганнях з кінного спорту всіх рівнів.

 

АКУ приєдналась до Міжнародної програми "Один кінь - Одне життя - Один паспорт" та отримала унікальний номер у системі UELN (універсальний життєвий номер коня).

 

 

Наступним кроком є членство у Міжнародній Федерації з розведення спортивних коней (WBFSH), яке дасть можливість коням української спортивної вийти на Міжнародну арену та конкурувати з представниками провідних Племінних Асоціацій світу!