реєстрація коней чистокровної арабської та похідних порід


РЕЄСТРАЦІЯ КОНЯ НАРОДЖЕННОГО В УКРАЇНІ

Власник коня має бути діючим членом АКУ.

РЕЄСТРАЦІЯ КОНЯ НАРОДЖЕННОГО В УКРАЇНІ

Власник коня заповнює форму "ЗАЯВКА НА РЕЄСТРАЦІЮ КОНЯ" відомостями, які підтвержуються копіями документів на право власності згідно законодавства України, копіями племінних документів, отриманих від попереднього власника або заводчика. Якщо кінь народився у господарстві власника, то акт народження лошати або довідка з сільради про народження лошати.

 

РЕЄСТРАЦІЯ ІМПОРТОВАНОГО КОНЯ

Власник коня заповнює форму "ЗАЯВКА НА РЕЄСТРАЦІЮ ІМПОРТОВАНОГО КОНЯ" відомостями, які підтвержуються копіями документів на право власності згідно законодавства України, копію чи оригінал Експортого сертифікату.

Більш детально про умови реєстрації імпортованих арабських коней у документі "ЧЕК-ЛИСТ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ІМПОРТОВАНИХ АРАБСЬКИХ КОНЕЙ".

 

Заповнену заявку слід роздрукувати і власник коня повинен її власноруч підписати. Якщо це робить агент або довірена особа необхідно додати копію цієї довіреності.

 

Оригінал заявки та інші документи слід відправити Укрпоштою на адресу:

Отримувач: Асоціація кіннозаводчиків України.

вул. Липнева, 1 с.Чубинське Бориспільський р-н., Київська обл. 08321

 

Скан-копію документів слід відправити на електронну адресу Українського об'єднання власників арабських коней (УОВАК)   arabhorsesukraine@gmail.com, при цьому  обов'язково вказати у темі листа кличку коня.

 

На кожного коня, який реєструється слід відправляти окремий електроний лист.

 

Після отримання заявки та оплати необхідних внесків, УОВАК направить до Вас реєстратора.

Оплата роботи реєстратора включена до реєстраційного внеску. Єдине, що Вам доведеться оплатити додатково, це видатки реєстратора на транспорт, про які слід домовитись безпосередньо з реєстратором заздалегідь.

 

Кінь має бути чіпований ДО приїзду реєстратора. Обов'язково номер чипу повинен починатись з цифр  804.

 

УОВАК відправляє проби ДНК двічі на рік: 1 квітня та 1 жовтня. Позачергові термінові відправлення сплачує заявник. У зв'язку з перехідним період до 31 серпня 2019 року планується додаткова відправка проб орієнтовно 1 липня. Це означає, що реєстратор повинен верифікувати ваших коней та взяти проби до 25 червня 2019 року.

 

З питань реєстрації арабських коней необхідно звертатись до Катерини Щербини +380957749135, Керівник УОВАК.

 

 


задати запитання

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.