Українське об'єднання власників арабських коней зареєстровано!


В листопаді минулого року до громадської спілки звернулись власники арабських коней з питанням "Яке майбутнє чекає чистокровного арабського коня в Україні? Як реєструвати та отримувати документи на арабів не в Росії?". 

Було прийнято рішення створити вітчизняну племінну книгу чистокровних арабських коней. Для цього ми звернулись до WAHO (World Arabian Horse Organization). З їх допомогою та відповідно міжнародних вимог були розроблені  Правила реєстрації коней чистокровної арабської породи в Україні.

Також було прийнято рішення створити відокремлений підрозділ  (філію) Асоціації кіннозаводчиків України - Українське об'єднання власників арабських коней (скорочено-УОВАК).  Основною метою об'єднання є реєстрація та ведення племінної книги коней чистокровоної арабської порода. Також планується розпочати реєстрацію коней груп: англо-арабська, напіварабська та українська спортивна пробіжного типу. 

Директором УОВАК призначено Щербину Катерину Ігорівну, яка є власником арабських коней та займає активну громадську позицію щодо розвитку племінного та спортивного конярства в Україні.

Для отримання більш детальної інформації щодо реєстрації коней та роботи філії звертайтесь :

Конт.тел:+38(095)774-91-35

Email: shkat2012@gmail.com