· 

Початок співпраці із Агентством з ідентифікації та реєстрацїї тварин


13 лютого 2019 року відбулася перша зустріч між керівництвом та працівниками Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» та президентом Асоціації кіннозаводчиків України Ільницькою Тетяною Євгеніївною.

На зустрічі обговорили проблемні питання видачі та обігу декількох паспортів на коней та чипування коней мікрочипами різних виробників, які не відповідають встановленим міжнародним стандартам.

Президент Асоціації кіннозаводчиків України Тетяна Ільницька підкреслила актуальність визнання коней українського походження на міжнародному рівні. Зокрема, значущим кроком підтвердження гідного рівня коней України є їх участь в міжнародних заходах та змаганнях за вітчизняними ідентифікаційними документами.

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок акцентував увагу на необхідності наявності у коня вітчизняного паспорта коня.

В ході зустрічі було обговорено необхідність внесення змін до чинного нормативного акта з ідентифікації та реєстрації коней в частині затвердження форми паспорта коня, що відповідає вимогам виконавчого регламенту комісії Є© № 2015/262 від 17 лютого 2015 року, що встановлює правила в частині методів ідентифікації коней (Регламент щодо паспорту коней).

Учасники зустрічі домовились про співпрацю у розробці та узгодженні форми паспорта коня та розробці частини племінного модуля Єдиного державного реєстру тварин щодо коней.

Було обговорено можливості законодавчо закріпити вимоги до структури коду мікрочипів, які використовуються для електронної ідентифікації коней, згідно з вимогами ISO 11784.

 

Write a comment

Comments: 0